Çilek Mobilya’nın Lojistik Deposu Gençbayramoğlu Tarafından Yapılıyor!

38 yıldır inşaat sektöründe yer alan Gençbayramoğlu firması yaptığı pek çok proje ile geçer not almayı başardı. Sektörün güvenini kazanan firma, istikrarlı bir şekilde işlerini devam ettiriyor. İlk günkü heyecanla devam eden çalışmalar kusursuz şekilde tamamlanıyor. Fabrika, konut, depo vb. alanların kurulmasında tecrübeli olan şirket, bu zamana kadar birçok projeye imza attı.

Gençbayramoğlu firması şimdi ise, Çilek Mobilya’nın İnegöl’deki projesine dahil oldu. Lojistik depo yapımında Çilek Mobilya şirketine yardımcı olacak. Mobilya şirketinin gelişimine Gençbayramoğlu da ayrı bir katkı sağlamış olacak.

Gençbayramoğlu Bursa’da İnşaat Sektörünün Köklü Firması

Gençbayramoğlu, inşaat sektöründe bu zamana kadar pek çok projeyi yeni sahiplerine teslim etti. Şirket bu zamana kadar insanların barınma ve iş yeri ihtiyaçlarını karşıladı. Gençbayramoğlu yaptığı projelerle geleneksel anlayışa yeni soluk getirdi. Modern, akıllı ve çağımıza ayak uyduran projelerin arkasında oldu.

Çilek Mobilya’nın Tercihi Gençbayramoğlu

Çilek Mobilya, iş alanını büyütmeye devam ediyor. Sektörün büyümesinden nasibini alan Çilek Mobilya, yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Daha iyi hizmet verebilmek adına ve insanlara yeni iş sahası oluşturmak için Bursa’nın İnegöl ilçesinde lojistik depo inşasına karar verdi.