Gençbayramoğlu

MEKANİK TESİSAT

38 yıllık tecrübemizle mekanik tesisat alanında sizlere en profesyonel hizmeti vermek birinci önceliğimizdir.

Yapının yangına karşı korunması için gerekli sistemin kurulmasını kapsar. Yangın dolaplarının yeri ve konumunun belirlenir, söndürme sistemleri kurulur.

Sıcak dönemlerde yapının serin ve konforlu tutulmasını sağlayan sistemlerdir. Akışkan soğutucuları, klimaları ve Fan Coil gibi cihazlar başlıca bileşenleridir. Projenizin değerini artıracak önemli etkenlerden biridir.

Sürekli olarak temiz hava teminine yönelik ve kirli havanın dışarı atılmasını sağlayan ekipmanları kapsar. Bu sistemin başlıca ekipmanları havalandırma kanalları, klima santralleri, fanlar ve menfezlerdir.

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yetkili ve güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadromuz ile doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Atık suların yapının dışına atılmasını ulaştırılmasını sağlayan teknik ve ekipmanların kurulumuyla oluşturulan sistemlerdir.

İhtiyaca yönelik gerekli sıcak suyun üretilmesini sağlar. Doğalgaz, kömür mazot gibi değişik alternatiflerle sıcak su üretme sistemlerini kapsar.

TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF FORMU

Projeler hakkında bilgi veya teklif almak için iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.