2018 Tüyap Fuar Alanında bulunan Gençbayramoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Alper Bayramoğlu yeni projelerini ve şirket hakkında bilgileri aktarıyor.

1983 yılından beri inşaat sektöründe yer alan Gençbayramoğlu, tamamladığı her projede kalite standartlarını koruyarak müşterilerine güven vermektedir. Firma, Türkiye içinde inşaat sektöründe yaptıklarıyla başarılı olmaktadır. Bilgi ve deneyiminin yanında günümüzün modern mimari tasarım anlayışına ayak uyduran projelere imza atmaktadır. Gençbayramoğlu güvencesiyle satışı gerçekleşen inşaat projelerini rahatlıkla alabilirsiniz.

Gençbayramoğlu aynı zamanda tüketiciye direk satış imkanı sunmaktadır. İkinci ya da üçüncü şahısların dahil olmadığı şekilde satışlar yapılmaktadır. İnşaat üzerine satın almak isteyen müşteriler direk firma ile muhatap olabilmektedir. Topraktan satın alma imkanı olduğu gibi daha sonradan da alım işlemleri yapılabilmektedir. 

Gençbayramoğlu, projelerin çoğunu Bursa’da yürütmektedir. Marmara Bölgesi’nin önemli bir kenti olan Bursa’ya yapılan yatırımlar firmanın da dikkatini çekmektedir. Bursa, Türkiye’nin önemli sanayi ve iş sahası kentidir. Bu yüzden Bursa içinde yaşayanlar yatırım yapabildiği gibi şehir dışından ya da yurt dışından da yatırım yapılabilmektedir. 

Gençbayramoğlu Yeni Projerlere Geliyor!

Gençbayramoğlu, https://gencbayramoglu.sahibinden.com üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedir. Firma, daire ve dükkan satışlarını sarı site üzerinden de yürütmektedir. Tüm satışların yapıldığı il ise Bursa. Kentin farklı ilçelerinde iş yeri ve daire satışları yapılmaktadır. Gençbayramoğlu firması satış listesine aldığı bina ve dükkanların büyük çoğunluğu kendi projesidir.

Gençbayramoğlu, sarı site üzerinden Trio Hill, Residence Hill, Haspark Yunuseli ve Otosansit Evleri projelerindeki konutları satmaktadır.